Waterjet Maxiem 1530
6 lutego 2018

Waterjet Maxiem 1530

W naszej firmie posiadamy maszynę do cięcia wodą Waterjet Maxiem 1530 . Jest to maszyna produkcji amerykańskiej. Dzięki zastosowaniu sprawdzonej wysokociśnieniowej pompy korbowodowej o mocy 30hp (50000 psi). MAXIEM 1530 tnie elementy ze wszystkich materiałów, takich jak metal, plastik, szkło, ceramika, oraz kamień. Innowacyjna technologia sprawia, że MAXIEM 1530 jest wysoce funkcjonalny, niesamowicie precyzyjny i wydajny.

Urządzenie do cięcia wodą Maxiem zaspokaja potrzeby swoich użytkowników z zakresu cięcia płaskilich elementów ze wszystkich materiałów (np. metal, plastik, szkło, ceramika, kamień, kompozyty). Tniemy bezpośrednio z plików CAD i DXF. Również materiały ultratwarde, odbłyskowe czy kruche nie stanowią żadnego problemu dla urządzeń MAXIEM WaterJet. Cięcie przy pomocy naszego urządzenia pozwala na zaoszczędzenie czasu operacyjnego oraz zredukowanie zużycia materiału.

Centrum Obróbcze Maxiem 1530 to wyższy standard maszyn do cięcia wodą. Szybka, płynna i bardzo precyzyjna maszyna to narzędzie idealne dla szerokich potrzeb obróbczych. Zaawansowany system ruchu Intelli-Trax zapewnia rozdzielczość na poziomie 1 mikrona.

Maszyna Maxiem została zaprojektowana i wyprodukowana w fabryce OMAX w Kent, w stanie Washington w USA. Zakres roboczy X-Y naszej maszyny to 3048 x 1575 mm. Zakres osi Z to 305 mm.  Maksymalny dopuszczalny ciężar detalu to 1465 kg/m2. Prędkość posuwu to 12700 mm/min.

Zastosowana w urządzeniu pompa Maxiem Direct Drive zapewnia niezawodność i elastyczność. Wykorzystuje technologię napędu o zmiennej częstotliwości. Pompa Maxiem z napędem bezpośrednim może zmieniać prędkość obrotową silnika, aby zapewnić pracę przy niskim i wysokim ciśnieniu. Trzy cylindry pompy są tak skoordynowane, aby zapewnić płynny przepływ wysokiego ciśnienia bez znaczących jego wahań.

Nasze urządzenie waterjet jest maszyną o bardzo wysokiej jakości. Wycinane u nas detale cechuje wysoka jakość cięcia, wysoka gładkość wycinanych krawędzi. Cięte detale często nie potrzebują dalszej obróbki.  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby spełnić wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki możliwościom urządzenia Maxiem 1530 i umiejętnościom operatorów jest to możliwe. Z naszą maszyną waterjet ogranicza cię tylko wyobraźnia.

Telefon Frezowanie obrobka cnc Zapytanie ci�cie wody obrobka cnc