Obróbka CNC – frezowanie – toczenie

Wraz z rozwojem naszej oferty dotyczącej cięcia wodą, projektowania, budowy, remontów oraz certyfikacji maszyn dla przemysłu, dołączyliśmy usługi z zakresu obróbki skrawaniem. Obróbka CNC – frezowanie CNC i toczenie CNC, wiercenie, cięcie. Nasz nowoczesny park maszynowy, pozwala na wykonanie zadań niemal każdego typu.

OBRÓBKA CNC – FREZOWANIE

Nasze 4-osiowe centrum frezarskie firmy MLM, daje możliwość frezowania aluminium, jak i stali, miedzi, mosiądzu oraz tworzyw sztucznych. Jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Dysponujemy polem pracy frezarki 700mm x 500mm x 250mm.

Frezowanie jest to proces obróbki, podczas którego usuwana jest z obrabianego przedmiotu określona ilość materiału za pomocą szybko obracającej się frezarki pracującej z odpowiednim posuwem. Charakterystyczną cechą procesu frezowania jest to, że każdy ząb frezu usuwa materiał w postaci możliwie najmniejszych wiórów.

Frezowanie CNC to obniżenie kosztów produkcji poprzez optymalne wykorzystanie materiału oraz skrócenie czasu wykonywania detali. Jest to możliwe dzięki przygotowaniu optymalnego procesu obróbki w programie. Uzyskane elementy cechuje wysoka jakość i dokładność wykonania oraz powtarzalność kształtów.

Frezowanie CNC umożliwia:

 

OBRÓBKA CNC – TOCZENIE

Nasza tokarka CNC posiada następujące parametry:

Naszym Klientom oferujemy sprawną, precyzyjną i kompleksową obróbkę CNC aluminium, mosiądzu, brązu, tworzyw sztucznych, drewna oraz wielu innych materiałów – nadajemy im kształty oraz właściwości zgodne z oczekiwaniami, każde zlecenie realizując w pełni indywidualnie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania!

Frezowanie CNC oraz toczenie CNC w połączeniu z cięciem strumieniem wody czy cięciem laserem to gwarancja najwyższej jakości. Kompleksowa obróbka CNC – to wszystko w jednym miejscu.

Telefon Frezowanie obrobka cnc Zapytanie ci�cie wody obrobka cnc