O nas

Tech-Projekt – Techniczne Wsparcie Przemysłu. Na rynku istniejemy na rynku od 2009 roku. Od początku działalności zajmujemy się projektowaniem maszyn i urządzeń dla przemysłu, oznakowaniem CE dla maszyn, Deklaracjami Zgodności WE oraz DTR dla maszyn. Świadczymy usługi dla firm potrzebujących wsparcia technicznego. Oferujemy również kompleksowe wykonawstwo maszyn, narzędzi specjalnych, linii transportowych według założeń Klienta. W oparciu o bogate, wieloletnie doświadczenie i wiedzę projektujemy maszyny dla różnych gałęzi przemysłu.

W 2016 roku, wychodząc naprzeciw naszym Klientom, zakupiliśmy Centrum Obróbcze MAXIEM 1530 i rozpoczęliśmy świadczenie usług cięcia strumieniem wody. Zastosowanie metody cięcia wodą jest nieograniczone i uniwersalne. Dzięki naszej maszynie waterjet jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie i z doskonałą jakością wyciąć dowolny kształt w takich materiałach jak stal, aluminium, tworzywa sztuczne, laminat, ceramika czy kamień. Ponad to oferujemy usługi spawania oraz piaskowania.

Jesteśmy firmą nowoczesną, otwartą na współpracę. Dla naszych Klientów poszukujemy zawsze najlepszych rozwiązań. Uwielbiamy trudne zadania. Terminowość, rzetelność i doświadczenie – to to, co nas wyróżnia.

Telefon Frezowanie obrobka cnc Zapytanie cicie wody obrobka cnc