O nas

Nasza misja:

Z pasją, zaangażowaniem i najwyższą jakością realizujemy oczekiwania Klientów.

Tech-Projekt – Techniczne Wsparcie Przemysłu. Na rynku istniejemy na rynku od 2009 roku. Od początku działalności zajmujemy się projektowaniem maszyn i urządzeń dla przemysłu, oznakowaniem CE dla maszyn, Deklaracjami Zgodności WE oraz DTR dla maszyn. Świadczymy usługi dla firm potrzebujących wsparcia technicznego. Oferujemy również kompleksowe wykonawstwo maszyn, narzędzi specjalnych, linii transportowych według założeń Klienta. W oparciu o bogate, wieloletnie doświadczenie i wiedzę projektujemy maszyny dla różnych gałęzi przemysłu.

W 2016 roku, wychodząc naprzeciw naszym Klientom, zakupiliśmy Centrum Obróbcze MAXIEM 1530 i rozpoczęliśmy świadczenie usług cięcia strumieniem wody. Zastosowanie metody cięcia wodą jest nieograniczone i uniwersalne. Dzięki naszej maszynie waterjet jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie i z doskonałą jakością wyciąć dowolny kształt w takich materiałach jak stal, aluminium, tworzywa sztuczne, laminat, ceramika czy kamień.

Od września 2019 nasz park maszynowy został powiększony o dwie profesjonalne maszyny renomowanej firmy Trumpf – laser światłowodowy TruLaser 1030 Fiber oraz prasę krawędziową TruBand 3100. Spełniamy oczekiwania naszych Klientów i umożliwiamy kompleksową realizację projektów w jednym miejscu – w firmie Tech-Projekt.

Cały czas się rozwijamy. Posiadamy szlifierki do płaszczyzn, frezarkę CNC, tokarkę CNC, stanowisko spawalnicze.

Jesteśmy firmą nowoczesną, otwartą na współpracę. Dla naszych Klientów poszukujemy zawsze najlepszych rozwiązań. Uwielbiamy trudne zadania. Terminowość, rzetelność i doświadczenie – to to, co nas wyróżnia. Nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania.

Informujemy, że z dniem 3.01.2020 firma Tech-Projekt Konrad Kaczmarczyk została przekształcona w spółkę Tech-Projekt Sp. z o.o.

 

Telefon Frezowanie obrobka cnc Zapytanie ci�cie wody obrobka cnc